Сделаем сайт в течении 5 дней уже за 1500 грн

+380 (96) 056-58-85
+380 (95) 046-58-85
manager@isites.com.ua

Створення сайтів за 1500 грн.

Одне з кращих пропозицій на ринку по співвідношенню ціна-якість. Повноцінний сайт вже за 1500 грн.

Панель управління сайтом (CMS)

Сайти йдуть зі зручною і зрозумілою навіть новачкові панеллю керування. Ви легко зможете редагувати тексти, додавати / видаляти зображення, змінювати назви розділів.

Час розробки сайту: 5днів

Термін створення сайту становить 5 днів. При наявності фото і текстової інформації, а також на шаблонному варіанті час складе близько 2-3 днів

Необмежену кількість сторінок

Панель управління сайтом дозволяє самостійно додавати будь-яку к-ть сторінок, публікувати новини, статті, створювати галереї.

Розширений функціонал

Всі сайти йдуть з розширеним функціоналом – можна створювати галереї, додавати фото, відео та аудіо, створювати таблиці, завантажувати файли (excel, word, pdf і т.д.), форми замовлень і зворотного зв’язку, блоки новин.

Інструкції та навчання управління сайтом

Кожен клієнт отримує набір інструкцій по управління сайтом. При необхідності, продовжувати індивідуальну і безкоштовно навчаємо роботі з сайтів

Безкоштовна техпідтримка

Безкоштовна техпідтримка 1 або 3 місяці в залежності від вартості сайту.

Установка і настройка сайту на хостингу

У кожен тарифний план включена безкоштовна установка сайту на хостинг. Вам не потрібно витрачати час, щоб розібратися в базах даних MySQl, ftp передачі файлів, в панелі управління хостингом або шукати, де знаходяться ns сервера домена. Все це ми зробимо для Вас.

Об’єднуємо дизайн і зручність  разом

Недорогі і ефективні сайти виходить реалізувати завдяки креативності, професіоналізму, а також зниження витрат при розробці сайту. Навіть недорогий сайт може відмінно виглядати і приносити прибуток вашому бізнесу.

Свіжі роботи

bt-price.com.ua

 

ttfl.com.ua

 

tehnogora.com.ua

 

eteka.com.ua

 

progps.com.ua

 

asorti-shoes.com.ua

 

10

ПРОЕКТІВ

1200

РОБОЧИХ ГОДИН

10

СПІВРОБІТНИКІВ